کارشناسی ماشین CAN BE FUN FOR ANYONE

کارشناسی ماشین Can Be Fun For Anyone

کارشناسی ماشین Can Be Fun For Anyone

Blog Article

پوشش های بیمه بدنه اصلی و اضافی چه مواردی را شامل می‌شود؟

موتور، هوش برتر و اصلی‌ترین بخش یک خودرو است.به همین علت برای بررسی این قسمت نیز باید حساسیت‌های زیادی به خرج داد و از فیلترهای زیادی رد شد. شایان ذکر است که یک موتور آرام و بی‌صدا نیز باید از لحاظ فنی بررسی شود.مشکل روغن سوزی و دفرمه شدن رینگ نیاز به تعمیراساسی موتور داشته و هزینه‌های سرسام‌آوری را به دنبال دارد.

همچنین دوره کارشناسی رنگ خودرو  و دوره کارشناسی فنی خودرو بصورت جداگانه نیز برگزار می‌شود که دانش‌پذیران می‌توانند با توجه به علاقه خود در هر کدام از این دوره‌ها شرکت کنند.

موردهایی که یک کارشناس ماشین در کارشناسی خودرو در محل برسی میکند شامل:

دست کشیدن: این کار شاید ساده بنظر برسد اما نیاز به تجربه دارد. اگر روی بدنه زبری یا برجستگی احساس شود، نشانگر این است که خودرو قبلا رنگ شده است.

کارشناسی خودرو در محل: مورد دیگری که کارشناس اتومبیل در محل به آن توجه داشته باشد، تست درایو خودرو میباشد. این تست مانند ارزیابی های گذشته اهمیت زیادی دارد و برای برسی قسمت های مختلف ماشین باید در موقع رانندگی آن را ارزیابی کرد تا از میزان سلامت خودرو مطمئن شد.

در معاینه فنی، وضعیت ماشین براساس استانداردهای تعریف شده‌ی جهانی بررسی می‌شود. در طی این معاینات، هر بخشی از ماشین که ایرادی داشته باشد و تست را رد شود، از جمله پدال‌ها، ترمز دستی و موتور ماشین، باید تعمیر شود و بررسی دوباره صورت بگیرد. این کار بسیار پراهمیت و اجباری است و باید هر ۵ سال یا ۱۰ سال یکبار انجام شود.

گاهی پیش می‌آید که در طی یک تصادف، میزان خسارت و ضربه وارده تا حدی زیاد است که باید آن قسمت را به طور کلی تعویض نمود! در چنین شرایطی نمی‌توان منکر کاهش قیمت خودرو شد.

شما اگر علاقمند به یادگیری آموزش های دوره کارشناسی رنگ خودرو می باشید و علاقه دارید این حرفه را به عنوان شغل خود انتخاب کنید، می توانید به مقاله آموزش کارشناسی رنگ خودرو که در سایت کارنگ برای شما قرار داده شده است مراجعه ??????? ???? ????? کنید.

در چند دهه اخیر با رشد واردات و تولید خودرو در کشور و همچنین شرایط ویژه اقتصادی، خودرو به عنوان یک دارایی و پس انداز بین مردم شناخته می‌شود و از نظر رشد قیمت با اختلاف بسیار زیاد از بازارهای جهانی یک روند بسیار صعودی داشته است.

یکی از با اهمیت‌ترین بخش‌هایی که خبره بودن یک کارشناس را نشان می‌دهد کارشناسی بدنه خودرو است.

فرانشیز بیمه بدنه چیست؟ چگونه از فرانشیز بیمه خلاص شویم؟

** درصورتی که کار شما زیر ۱۰۰ هزار تومان هزینه داشته باشد، کارشناس می‌تواند ۵۰ هزار تومان بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت کند. **

پس می‌توان گفت فایده‌ی دوم استفاده از کارشناس خودرو در محل هنگام خرید خودروی کارکرده، این است که کارشناس سلامت خودرو را چک و آن را قیمت‌گذاری می‌کند.

Report this page